طراحی سایت ، طراحی حرفه ای سایت ، اپلیکیشن موبایل : آینده پردازطراحی سایت ، طراحی حرفه ای سایت ، اپلیکیشن موبایل : آینده پرداز

طراحی سایت ، طراحی حرفه ای سایت ، اپلیکیشن موبایل : آینده پرداز

طراحی سایت های حرفه ای با رعایت اصول با تیم طراحی وب سایت آینده پرداز با20 سال سابقه

طراحی سایت گردشگری

در دسته : طراحی وب سایت/ مقالات / ۰

طراحی سایت گردشگری

مسافرت یکی  از آن چیزهایی است که درخشان ترین خاطرات را برای افراد به یادگار می گذارد. فرهنگ جدید، مکان های جالب، افراد جدید با روحیات و آداب و سنن جدید و جذاب. بنابراین، اگر شما صاحب یک آژانس گردشگری و مسافرتی هستید، باید این احساس جادویی را از طریق وب سایت خود به مخاطبانتان انتقال دهید.آژانس های مسافرتی سعی می کنند با ارائه امکانات بهتر، مشتریان بیش تری جذب کنند. فروش بلیط از طریق سایت یکی از مواردی است که در حال حاضر گسترش زیادی داشته و بیش تر آژانس های مسافرتی به فکر تهیه وب سایت هستند تا فروش خود را بیش تر کنند. همچنین از طریق این وب سایت ها می توان درمورد ساعت پرواز ها و … اطلاعات کسب کرد.نکته قابل توجه در مورد طراحی سایت های آژانس مسافرتی این است که در برنامه نویسی سایت بیش تر تلاش می شود تا طراحی سایت ریسپانسیو صورت بگیرد تا مراجعه کنندگان از طریق گوشی های موبایل شان نیز به راحتی اطلاعات لازم را به دست بیاورند و بلیط تهیه کنند.با گسترش اینترنت و منابع قابل دسترس اطلاعات در زمینه سفر و معرفی اماکن مذهبی, تاریخی, گردشگری, سیاحتی و …., بسیاری از افراد قبل از آغاز سفرشان حتماً از طریق وب سایت و از روی نقشه محل مورد نظر را به خوبی بررسی مینمایند. چرا که قبل از آغاز سفرشان بتوانند یک برنامه ریزی دقیق و منظم برای هر چه بهتر برگزار شدن سفرشان داشته باشند.

از این رو وب سایت های گردشگری و معرفی چنین اماکنی همیشه در معرض دید کاربران آنلاین در هر کشوری بوده است. دادن اطلاعاتی مانند هتل ها و قیمت تورها و اماکن دیدنی و … میتواند برای هر کاربری جذاب باشد.

طبیعتا این دسته از وب سایت حتی اگر خودتان هم نخواهید بازدید کنندگان زیادی پیدا خواهند نمود و طبیعتاً وب سایتی اگر به این شرایط بازدید کننده برسد هر کاری میتواند در داخل وب سایت خودش انجام بدهد حتی فروش و عرضه کالا به صورت آنلاین. هم اکنون بسیاری از چنین وب سایتهای گردشگری و مسافرتی در ایران فعال هستند که در داخلشان میتوانید تبلیغات خرید چمدان مسافرتی یا هر مایحتاجی که افراد برای سفرشان احتیاج داشته باشند رویت میشود. بنابراین از هر زمینه ای که فکرش را بکنید میتوانید از چنین وب سایت هایی بهره وری مالی داشته باشید.

ایده جالبی که در این راستا میتوانیم برای شما بیان کنیم این است که میتوانید وب سایتی داشته باشید که در آن تمامی اطلاعات تفریحی و گردشگری شهرهای ایران در آن جمع آوری و دسته بندی شده است. سپس کاربران با جستجویی که در اینترنت و به خصوص وب سایت شما انجام میدهند به صفحه اصلی سایت و یا یکی از صفجات داخلی سایت شما میرسند و سپس با وب سایت خوب شما آشنا میشوند. در این وب سایت در ابتدا باید اطلاعات را به صورت خوب و استاندارد دسته بندی نمود تا کاربران وب سایت در مدت زمان کمتری بتوانند به آنچه که به دنبالش هستند دسترسی داشته باشند. سپس با مکانیزم جستجوی خوبی که در وب سایت طراحی و پیاده سازی می نماییم, کاربران هر زمانی که بخواهند به اطلاعات در رابطه با سفر خود به هر یک از شهرهای ایران دسترسی پیدا نمایند از وب سایت شما و جستجوی آن میتوانند اقدام به این کار نمایند.
نمایش دادن این اطلاعات بر روی نقشه ایران میتواند استفاده از سایت شما را برای مخاطبان هیجان انگیزتر نماید. اطلاعاتی مانند مسیر حرکتی و نزدیکترین رستوران ها و بهترین ها و اطلاعات بسیار زیاد دیگری که مسافران عموما به دنبال آنها هستند. حتما در وب سایت خود اظهر نظر مسافران و آنها که قبلا از وب سایت شما استفاده نموده اند و یا آنهایی که در دیدار نخست سایت شما دوست دارند تا در وب سایت گردشگری شما مطلبی را بنویسند, امکاناتی و قابلیت هایی را هم قرار دهید تا کاربران بتوانند با وب سایت شما احساس نزدیکی بیشتری را داشته باشند.

طراحی سایت گردشگری و یا طراحی وب سایت آژانس مسافرتی به صاحبان آژانس‌ مسافرتی و یا حتی علاقه‌مندان به سفر کمک می‌کند تا بتوانند علایق و یا تجربه‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. آژانس‌های مسافرتی می‌توانند قبل از سفر گردشگران، با معرفی جاذبه‌های مقصد و یا یک برنامه سفر کامل، خیال مسافر را از همه نظر راحت کنند و هم در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند.
طراحی سایت گردشگری به صورت حرفه‌ای به راه‌حلی عالی برای جذب گردشگران بوده چون قابلیت‌هایی مانند ایجاد تور و قسمتی برای انتشار اخبار و مقالات گردشگری دارد.

معمولاً در چنین وب سایت هایی میتوان اطلاعاتی به شرح زیر را به مخاطبان آنلاین خود ارائه نمود که عبارتند از:

• طراحی صفحه وب درباره ایران و استان های مربوطه
• طراحی صفحه وب فرهنگ و هنر
• طراحی صفحه وب صنایع دستی و گردشگری
• طراحی صفحه وب اطلاعات گردشگری
• طراحی صفحه وب گزارش تصویری
• طراحی صفحه وب موسیقی محلی مربوط به استان مورد نظر
• طراحی صفحه وب اخلاق گردشگری
• طراحی صفحه وب گردشگری مجازی
• طراحی صفحه وب زیبایی های استان
• طراحی صفحه وب برنامه ریزی سفر
• طراحی صفحه وب اخبار آب و هوا
• طراحی صفحه وب نقشه جامع استان محل گردشگری
و صدها مورد دیگر که مطمئنا باعث جذب بیشتر و بهتر افراد به سایتتان خواهد شد.

حتی میتوانید در وب سایت های گردشگری به علاوه اطلاعاتی که میدهید اطلاعات تورها و اصطلاحاً پکیج را در اختیار مشتریانتان قرار دهید. لازم نیست حتما خودتان یک آژانس مسافرتی داشته باشید بلکه با قرارداد بستن با یک یا چند آژانس مسافرتی و فروش پکیج های آنها کار خود را در این زمینه آغاز نمایید.

معمولا در طراحی وب سایتهای گردشگری سرویسهای زیر به مخاطبان ارائه میشود:

• امکان عضو گیری و مدیریت کاربران
• امکان معرفی آژانس های مسافرتی دیگر و همکاران
• امکان طبقه بندی تور بر اساس داخلی – خارجی – استان و …
• امکان طبقه بندی هتل ها
• امکان معرفی جاذبه های گردشگری کشورها و شهرها
• امکان بخش آخرین اخبار و اطلاعات روز از شرایط تورها و قیمت ها
• امکان رزرو آنلاین و خرید اینترنتی بلیط یا سفارش اینترنتیبرخی از مشتریان