طراحی سایت ، طراحی حرفه ای سایت ، اپلیکیشن موبایل : آینده پردازطراحی سایت ، طراحی حرفه ای سایت ، اپلیکیشن موبایل : آینده پرداز

طراحی سایت ، طراحی حرفه ای سایت ، اپلیکیشن موبایل : آینده پرداز

طراحی سایت های حرفه ای با رعایت اصول با تیم طراحی وب سایت آینده پرداز با20 سال سابقه

قوانین و مقررات

در دسته : درباره ما / ۰

توافقنامه خرید از «آینده پرداز» در حوزه های میزبانی وب، طراحی سایت و سایر خدمات

 1. تعاریف و مفاهیم:

خریدار: کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه سرویس یا خدمات می نماید.

سرویس : عبارت است از کلیه خدمات ثبتی، نرم افزاری، طراحی سایت و فنی وارتباطی  قابل ارائه توسط شرکت .

شرکت : ارائه کننده خدمات

پورتال : در گاهی که درآن اطلاعات کامل شرکت ،نحوه خرید، سامانه های پشتیبانی وحساب کاربری قراردارد.

تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها ومحدودیتها وقیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.

هرزنامه (Spam): ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده بخواهد.

Spam Cop  : وب سایت شناسائی ومقابله با ( Spam , Spamcop.net )

IDC : مرکز خدمات داده ای اینترنت Internet Data Center

تحویل خدمات : ارائه شناسه یا کلمه عبور استفاده از سرویسهای خریداری شده ویا اعلام انجام سایر خدمات مانند طراحی سایت بر اساس فاکتور یا قرارداد بین خریدار شرکت.

کاربر وب سایت : کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت خریدار را مشاهده و مرور می کنند.

منابع RAM: میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که کاربران آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.

منابع CPU : میزان استفاده ازپردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدارسرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها واجرای کدهای دینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سروربه صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.

Diskspace : میزان فضایی که برای ذخیره کلیه فایلهای خریداراعم ازوب سایت ، ایمیلها ، پایگاه های داده و همچنین لاگهای آنها توسط یک وب سایت مصرف می گردد.

Bandwidth : میزان رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرورجهت نمایش وعملکرد یک وب سایت بر حسب مگابایت بر ثانیه. همچنین میزان ردوبدل اطلاعات بین دوسرور در صورتی که این اطلاعات به منظور سرویس دهی به کاربران آن وب سایت باشد.

Data Transfer: میزان تجمعی رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرو یا سرورهای سرویس دهنده به وب سایت خریداربرحسب مگابایت در یک بازه زمانی مشخص (این بازه باید درقرارداد شرکت تعریف شود ومعمولا ۳۰ روز گذشته یا یک ماه میلادی یا یک ماه شمسی است ).

بالا بودن سرور: دردسترس بودن عمومی سرور در شبکه اینترنت در حداقل ۲ نقطه مختلف از دنیا بسته به سرویسهای مختلفی روی یک سرور قراردارد باید تستهای زیر پاسخگو باشد :

 • وب سرور: ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت ۸۰ ازطریق telnet
 • ایمیل سرور: ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت ۲۵ یا ۱۱۰ازطریق telnet
 • دیتابیس سرور: پاسخ دهی سرور روی پورت ms sql server وmy sql

Uptime : نسبت میزان زمانی که کلیه سرویسهای سرویس دهنده به وب سایت خریدار در شبکه اینترنت بالا می باشند به کل مدت قرارداد سرویس دهی (معمولا سالیانه ) به درصد در صورتی که وب سایت یا برخی از سرویسها به دلیل عدم رعایت بندهای این قرارداد به حالت تعلیق درآیند در این زمان محاسبه نمی شود .

۱-۱.  هویت شرکت

شرکت آینده پرداز هوشمند

۱-۲. هویت خریدار

–  اگر کسی به عنوان نماینده خریدار اقدام به خرید نماید. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدیددر آینده بر عهده خریدار بوده و شرکت در صورت عدم دریافت اعلام کتبی مسئولیتی نسبت به حقوق وعملکرد مالکیتی و مسئولیتی خریدار نخواهد داشت .

– برای حفظ حقوق قانونی خریداران محترم کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود شامل کپی شناسنامه کپی کارت ملی برای اشخاص حقیقی ودرخواست شخص حقوقی همراه با کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات به شرکت می باشند.در صورتیکه شرکت در هنگام تکمیل فرآیند خرید وبه جهت تسهیل و تسریع امور و خریدار اقدام به دریافت وکنترل این مدارک ننماید پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای شرکت محفوظ بوده وبا عدم ارائه مدارک در زمان مقرر توسط شرکت حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمناً عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود. شرکت مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضای خریداران ونمایندگان آنها ندارد.

– خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها وشماره تماس و امثالهم صحیح می باشد. شرکت حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از کاربر دریافت نماید. شرکت حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

– کلیه مسئولیتها و حقوق ومالکیت مرتبط بر عهده خریدارویا نماینده خریدار هریک به تنهائی می باشد.

– در صورتیکه به درخواست مشتری در راستای کاهش هزینه ویا بهبود کیفی خدمات نگهداری و تمدید ، اگر به جای مشخصات خریدار مشخصات شرکت ثبت شده باشد همچنان کلیه مالکیت حقوق و مسئولیتها بر عهده خریدار خواهد بود.

– شرکت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی حاصل، ناشی ازنرم افزارها و application ویا برنامه های مورد استفاده و طراحی سایت متفرقه خریدار ندارد.

– شرکت مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار وسرورهای خود ندارد.

– شرکت مسئولیتی نسبت به در اختیار اشخاص ثالث گرفتن کلمه عبور سرویسهای خریدار ندارد.

– شرکت موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

– شرکت نهایت اقدامات ممکن خود را برای بالاترین سطح امنیت مقدور برای حساب آنلاین خریداران انجام می دهد از اینرو مسئولیتی نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد ندارد.

* تبصره : یک نسخه از کلیه اطلاعات و داده پیام شخصی خریداران که بدوا در هنگام عقد قرارداد از ناحیه خریداران به شرکت آینده پرداز  تحویل می شود در پرتال داخلی شرکت ذخیره می گردد تا در موقع لزوم در امور جاری شرکت از آن اطلاعات استفاده گردد و ذخیره اطلاعات فوق تکلیفی را برای شرکت مبنی بر دراختیار گذاشتن اطلاعات ولو به شرکت یا به مشتری صاحب اطلاعات ایجاد نمی نماید.خریدار ضمن اطلاع از این موضوع اجازه این ذخیره سازی را به شرکت می دهد.

 1. امنیت و محرمانگی:

–  شرکت با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

 1. مرجع قضاوت:

در صورت بروز اختلاف جهت رفع اختلاف خریدار موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع به واحد روابط عمومی ویا دفتر مدیریت با اخذ رسید کتبی اقدام نماید. تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۱۵روزکاری خریدار می تواند به واحد حقوقی شرکت جهت انتخاب حکم  مراجعه نموده تا موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار داد. وحق شکایت ویا درخواست حکم به سایر مراجع را نخواهد داشت. ضمنا خریدار در کلیه امور مرتبط با خرید های خود می تواند تشخیص کارشناسی هیات عالی حل اختلاف گروه شرکتهای فناوری اطلاعات آینده پرداز را به عنوان حامی منافع خود بپذیرد،در این صورت حکم آن برای شرکت وخریدارلازم الاجرا خواهد بود. نحوه ارتباط با مدیرعامل ، معاونت ها ، کارشناسان در بخش «ارتباط با ما» سایت بطور کامل توضیح داده شده است .

 1. تغییرات:

۴-۱.  تغییرات قوانین

قوانین شرکت تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران وسایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه شرکت و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین وماهانه امکان تغییر دارند، شرکت حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه قوانین در وب سایت در دسترس عموم خواهد بود.ضمنا شرکت مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی درخصوص تغییرات احتمالی نداشته وخریدار خود می تواند موارد را عندالزوم کنترل نماید.

۴-۲. تغییرات تعرفه:

– در صورت تغییر تعرفه درحین استفاده از سرویس، خریدار در صورت تمایل به تغییر در سرویس فعلی خود موظف به رعایت قیمتهای جدید خواهد بود .

– هزینه های کارشناسی نیروی فنی ویا سایر خدماتی که درهنگام استفاده از یک سرویس اولیه خریداری شده مورد نیاز واقع می گردد تابع تعرفه روز درخواست جدید خریدار می باشد .

– ارتقای سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد .هزینه خریدار معادل تفاضل هزینه دوسرویس می باشد . در صورتیکه کمتر از ۶ ماه از زمان خرید سرویس گذشته باشد فرآیند ارتقاﺀ به روش فوق بدون تغییر در مدت سرویس دهی انجام می گردد.

– هرگاه سرویسی که کمتر از ۶ماه به پایان آن زمان باقی است ارتقاﺀ یابد این کار از طریق یکسال تمدید سرویس ارتقاﺀ یافته انجام شده و معادل نسبت ماههای کامل باقیمانده سرویس قبلی تا پایان سرویس به دوره یکساله از هزینه سرویس اولیه خریدار از صورت حساب یکساله سرویس جدید کسر می گردد.

– سرویسهای خریدار تنها ارتقا یافته و تنزل داده نمی شود .

– تغییرات تعرفه از طریق وب سایت منعکس شده وخریدار موظف به تابعیت از آن می باشد مگر اینکه پیش فاکتور مهلت داری در اختیار باشد که قبل از تغییرات تعرفه برای وی صادر گشته باشد .

۴-۳. تغییرات فنی :

شرکت با اعلام قبلی یک روزتا یک ماه قبل از طریق وب سایت ویا خبر نامه به آدرس Email  کاربر برای تغییرات لازم که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می دهد حق تغییرات فنی ، سخت افزاری ، نرم افزاری وشبکه ای را دارد وخریدار موظف است در استفاده از سرویس خود را با این تغییرات سازگار نماید.هرگاه به دلیل موارد فورس ماژور شرکت امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد ویا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان ونحوه تغییرات نخواهد داشت ضمناخریدار به شرکت وکالت می دهد تا درزمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویسهای میزبانی آن نماید.

۴-۴. تغییرات مالکیت:

– تغییرات مالکیت هر سرویس یا دامینی فقط با ارسال رونوشت درخواست این تغییر امکان پذیر است . برای مشتریان حقیقی رونوشت اسکن کارت ملی و برای مشتریان حقوقی میبایست درخواست تغییر بر روی سربرگ شرکت نوشته شده و توسط مدیرعامل مهر و امضا شده باشد . برای هر تغییری در مالکیت یک سرویس یا دامنه مالک قبلی یا نماینده قبلی که نام او بر روی صورت حساب خرید اولیه ذکر شده میبایست رونوشت این مدارک را از طریق فاکس یا ارسال رونوشت اسکن شده از داخل پنل کاربری برای واحد بازرگانی و فروش ارسال نمایند . بدیهیست در صورت بروز هر گونه شک یا مغایرت در مدارک شرکت آینده پرداز مختار خواهد بود تا از طریق دیگری جهت تغییر مالکیت با درخواست دهنده هماهنگی های لازم را به عمل آورد .

– شرکت در راستای حفظ حقوق خریداران خود حق دارد تا زمانی که اطلاعات کافی در خصوص موارد شبهه انگیز ندارد اقدامی برای تغییر مالکیت یک سرویس صورت ندهد.

 1. فعالیتهای غیر مجاز خریدار:

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. آینده پرداز تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. آینده پرداز حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که آیند ه پرداز از تخطی یک خریدار از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس خریدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها آینده پرداز بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین آینده پرداز در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. آینده پرداز هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف در موارد ذیل مسئول جبران خسارت وارده به آینده پرداز خواهد بود من جمله :

 • استفاده از نرم افزارها ی بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.
 • نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
 • ارسال فایلهای با پسوند vbs, exe , com , bat و امثالهم بر روی سرور ممنوع می باشد و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای کاربر حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
 • کاربر مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس های که به موجب آن اقدام به پخش فایل در سرور شود نمی باشد.
 • استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس وسایر سرویسهای دیگرشرکت وسایر خریداران گردد.
 • وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا ویا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری
 • حذف کپی رایت طراحی سایت آینده پرداز
 • ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spam cop یا سایتهای مشابه و یا بررسی تیم فنی شرکت می باشد حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد(.
 • گزارش فنی شرکت و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون شرکت.
 • کاربر مجاز به ارسال ایمیل بصورت دسته ای و تعداد بالا نمی باشد(حداکثر ۳۰۰ ایمیل در روز در فواصل زمانی بالای ۱ دقیقه)
 • عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)
 • انجام فعالیتها یی به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات شرکت به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
 • استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
 • راه اندازی mail server Open relay.
 • عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته .
 1. مسئولیت خریدار و شرایط قطع سرویس بدون اطلاع قبلی:

– خریدارموظف است که کلیه قوانین شرکت و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، شرکت حق قطع سرویس موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد.وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر شرکت می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف پرداخت نخواهد شد.

– به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد. بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده وخریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی وحقوقی شرکت خرید خواهد بود.

– کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح خریدار از سرویس خریداری شده با وی می باشد و شرکت تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در پلانهای خود می باشد.

۶-۱. قطع خدمات در شرایط خاص بدون اطلاع قبلی :

در صورت رعایت ننمودن هر کدام از موارد فوق شرکت این اختیار را به خود میدهد تا بدون اطلاع قبلی سرویس یا سرویسهای دارای اشکال را قطع و خریدار موظف به پرداخت کلیه هزینه ها شامل(خسارات ، وصلی مجدد …) میباشد .

 1. تحویل خدمات:

۷-۱.  نحوه تحویل :

– پس از پرداخت سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل ویا فاکتور به خریدار اطلاع داده می شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مانع تحویل محسوب شدن سرویس نمی گردد.

– خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل ایمیل مذکوررا دریافت ننماید موظف است حداکثر ۲روز پس از پایان زمان تحویل مجاز بصورت کتبی وبا امضا ذیل نامه، مراتب را به روابط عمومی یا دفتر مدیر عامل شرکت اعلام نماید.

– در صورت بروز شرایط ویژه ای فنی ویا محدودیتها شرکت ناچار به تحویل پس از حد اکثر زمان تحویل سفارش گردد مجاز به افزایش حداکثر زمان تحویل مجازسرویس تا ۲برابر خواهد بود.

– خریدار حق درخواست لغو سرویس خریداری شده تحویل نشده را تا قبل از۲برابر حداکثر زمان تحویل مجاز آن سرویس نخواهد داشت.

– شرکت مسئولیتی در قبال عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده وتحویل شده ندارد.

– سرویسهای مرتبط با دامنه ای که در محل شرکت ثبت ویا تمدید نشده اند ونزد ثبت کننده دیگری می باشند در هنگام پرداخت فاکتور تحویل شده فرض می گردند.

– سرویسهای طراحی سایت با تسویه حساب فاکتور یا امضا صورت جلسه نحویل طراحی سایت  یا اتمام زمان اظهار نظر کارفرما یا خریدار طراحی سایت یا نماینده اش

۷-۲. حداکثر زمان تحویل :

– حداکثر زمان تحویل برای سرویسها شرکت که با عنایت به شرایط عمومی کشور وبا فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است:

 • سرور اختصاصی ۷روز تا ۶۰ روز کاری
 • خرید نرم افزار خارجی ۷روز تا ۹۰ روز کاری
 • ثبت دامنه ۲روز کاری
 • سرویس میزبانی ۲روز کاری
 • طراحی سایت دو برابر زمان خالص انجام پروژه طراحی سایت

– در صورت عدم انجام سفارش در محدوده حداکثر زمان تعریف شده مشتری موظف به اعلام کتبی با امضا ذیل نامه به مراتب روابط عمومی و یا دفتر مدیرعامل شرکت با دریافت رسید ارسال می باشد

– پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه وکلمه عبورکنترل پانل آن به خریدار شرکت هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.

۷-۳. تطابق با سفارش:

– در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس در فاکتور خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت شرکت صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد وزمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

– شرایط سرویس خریداری شده در فاکتور دیجیتالی در حساب کاربر یا برگه فاکتور کاغذی وی درج شده وشرایط فاکتور وقوانین شرکت جایگزین کلیه توافقات ومذاکرات کتبی یا شفاهی قبل می گردد.

– چنانچه مشترک پس از پرداخت سفارش قصد تغییر در سفارش خود را داشته باشد میتواند با واحد فروش برای صدور صورتحساب بابت هزینه های تغییر نام و تغییر سفارش صادر نماید .

– نحوه ارائه و تحویل فنی هر سفارش در در بخش مربوط به تعاریف سفارش و مشخصات و امکانات فنی درج شده است و مشترک به هیچ عنوان نمیتواند پس از خرید برداشت شخصی خود را از سفارش داده شده برای انجام سفارش در نظر بگیرد.

– مشخصات فنی هر سفارش بطور کامل در بخش تعرفه ها و مشخصات فنی ذکر شده ، لذا مشترکین فقط نوع دریافت خدمات با سبک و شیوه آینده پرداز را با هیچ شرکت ارائه دهنده خدمات مقایسه ننمایند تا ارائه خدمات با سبک آینده پرداز با کیفیت بالاتری به مشترکین انجام شود .

 1. محدوده استفاده از منابعCPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram , و …:

شرکت در تعرفه ای خود ویا در سایت این موارد را مشخص نموده و در فاکتور فروش ویا قرارداد این به آن اشاره می نماید و محدود استفاده از منابع سرویسهای شرکت برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است .مشترکین موظف به کنترل وضعیت مصرف خود از طریق کنترل پنل کاربری و یا از طریق تیکت به بخش پشتیبانی میباشد تا قبل از قطعی سرویس خود نسبت به رفع اشکال و یا ارتقا سرویس اقدام نماید.

لیکن موارد زیرنیز باید در نظر با شند.

 • حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱%
 • حداکثر CPU در سرور مجازی ۱۰%
 • حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی بسته به پلان مشتری بین ۲۰ تا ۱۰۰ مگا بایت
 • حداکثر Ram در سرور مجازی ۱۰%
 • حداکثر Traffic مجاز براساس نمودار ۹۵% براساس مشخصات مندرج در تعرفه
 • حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
 • حداکثر Datatransfer لحظه ای معادل ۱۰برابر حاصل تقسیم Traffic مجاز ماهانه ۶۰*۶۰*۲۴*۳۰

– ملاک تشخیص فنی نرم افزارها ی کنترلی واحد فنی شرکت خواهد بود. (کنترل پنل مدیریت )

– شرکت حق قطع سرویس را بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت آن را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند.

– شرکت پس از ارتقا وافزایش سطح منابع بیشتر ویا کاهش نیاز خریدار به منابع مازاد بر سرویس خریداری و اخذ هزینه های مربوط به دوره عدم رعایت سقف منابع اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود. خریدار میتوانید تا قبل از قطع شدن سایت نسبت به رفع اشکال خود با توجه به دسترسی های داده شده در کنترل پنل اقدام نماید و در صورتیکه برای یک سایت بیشتر از ۲ بار در سال کم کردن حجم مصرفی، شرینک نمودن دیتابیس و …را از طرف واحد پشتیبانی انجام دهد خریدار در قطعی سوم موظف به ارتقا پلانی میباشد که در آن اضافه مصرف داشته است .در ارتباط با نمایندگان حجمی این مورد شامل کلیه سایت ها میباشد.

– در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی شرکت حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد. ارتباط با کارشناسان فنی در صورت قطعی سرویس فقط از طریق سامانه های اینترنتی تیکتینگ ، گفتگوی آنلاین امکان پذیر است و تماس تلفنی به هیچ عنوان به عنوان پیگیری و یا یک درخواست محسوب نمیشود.

 1. محتوا:

– مسئولیتهای محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از شرکت تماما بر عهده خریدار است . حتی در مواردی که طراحی سایت هم بر عهده شرکت باشد این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

– در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای در مبحث محتوا جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

– خریدار حق استفاده از محتوای اشخاص ثالث را بدون کسب رضایت ایشان ندارد ودر صورت اعلام این اشخاص به شرکت وارائه مدارک مثبت قابل قبول برای شرکت حق قطع فوری سرویس تا رسیدگی کامل برای شرکت محفوظ بوده ومسئولیت جبران کلیه خسارات وارد بر اشخاص ثالث وشرکت بر عهده خریدار است.

– شرکت برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریداری که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

– اهانت به هرشخص، گروه ،سازمان، قوم یا کشور ،انتشار اکاذیب علیه دیگران، ادعاهای دروغین وغیرقابل استنداد،کلاه برداری اینترنتی ویا هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود وفعالیتهای غیر مجاز در قوانین ایران وهمچنین کشور محل قرارگیری سرورهای سرویس خریداربه هر شکل ممنوع بوده وخریدار موظف به جبران خسارت وهزینه های مادی ومعنوی وارد بر شرکت واشخاص ثالث خواهد بود.

سرویسهای شرکت می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست)

 • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
 • استفاده غیر مجاز از پوسته های طراحی سایت دیگران
 • هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
 • فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد
 • سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی
 • استفاده از سرویس های شرکت برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

۹-۱. مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شده خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از شرکت تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

۹-۲. در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

۹-۳. در صورت برخورد با موارد مجرمانه، شرکت برطبق قانون موظف است نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

 1. گارانتی و پشتیبانی محصولات و خدمات:

۱۰-۱. زمان گارانتی بازپرداخت وجه:

– شرکت معادل هفت روز تقویمی از زمان خرید دارای گارانتی برگشت پول بدون شرط تنها برای سرویس میزبانی وب خود می باشد. واز اینرو پس از این زمان گارانتی به سرویس میزبانی خریدار تعلق نمی گیرد. در ارتباط با نحوه پرداخت و یا موارد مشمول پرداخت به قوانین مالی مراجعه نمایید.

۱۰-۲. دایره مشمول گارانتی:

– محصولات نرم افزاری شرکت دارای گارانتی صحت عملکرد به مدت مندرج در کارت گارانتی واز زمان خرید محصول می باشد. لازم به ذکر است این گارانتی در بهره برداری بوده وشامل لغو خرید نمی باشد.شرکت تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه خرید را دارد و در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت خریدار وبرنامه نویسی وب ونرم افزارها ومشکل دامنه ای که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی متوجه شرکت نمی باشد.

۱۰-۳. اثبات وجود اختلال در خدمات:

– ملاک وجود اختلال در شرکت گزارش واحد فنی است ویک سایت Tracer معتبر که باید توسط شرکت تائید شده باشد. در نرم افزار ملاک اشکال خرابی کلی نرم افزار و عدم دسترسی کلی به نرم افزار میباشد در غیر اینصورت هر نوع اشکال یا خرابی دیگری فقط میتواند به عنوان پیشنهاد از طرف مشتری برای رفع اشکال به شرکت اعلام شود . شرکت مختار است که با هزینه یا بدون هزینه اشکالات مشتریانی که تاریخ خدمات پشتیبانی و گارانتی شان تمام شده را انجام دهد.

۱۰-۴. شرایط گارانتی در صورت دریافت خدمات جانبی از شرکت دیگر:

– چنانچه بستر (محل نصب نرم افزار یا هر نوع سرویس دیگر) در شرکت دیگری باشد ، نرم افزار مورد نظر از گارانتی خارج شده و کاربر فقط برای انجام مواردی مانند راهنمایی و آموزش تا پایان تاریخ درج شده در خدمات گارانتی و طلایی میتواند با شرکت آینده پرداز در ارتباط باشد .

۱۰-۵. زمان مورد تایید برای بروز رسانی نرم افزار ها به آخرین نگارش:

– بروز رسانی نرم افزار ها و خدمات طراحی سایت و همچنین رفع اشکال فقط در تاریخ ذکر شده در کارت طلایی و گارانتی انجام میشود و پس از آن مشترک میتواند این خدمات را با هزینه از شرکت دریافت نماید. چنانچه به هر دلیل خریدار نرم افزار یا هر نوع سرویس دیگر پس از انقضا تاریخ گارانتی ،طلایی و پشتیبانی شرکت میتواند با هزینه یا بدون هزینه از ارائه این گونه خدمات خودداری نماید و هیچ گونه مسئولیتی نیز پس از انقضا تاریخ خدمات نخواهد داشت .

۱۰-۶. اطلاع رسانی در ارتباط با آخرین نگارش ها یا استفاده از جدیدترین تکنولوژی:

خریدار محصولات و خدمات آینده پرداز برای مشاهده آخرین نگارش نرم افزار ، جدید ترین تکنولوژی های مورد استفاده در هاستینگ ، آخرین نگارش سیستم مدیریت محتوا ، آخرین نگارش پورتال و سایر محصولات و خدمات طراحی سایت تنها میتواند به بخش اخبار و رویداد های ویژه محصولات و خدمات مراجعه نماید. البته اطلاع رسانی در برخی از مواقع از طریق SMS و پست الکترونیک خریداران هم انجام میشود که ترجیحا برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت ،فقط موارد مهم به این طریق ارسال میشود.

۱۰-۷. الگو و مبنای صحت عملکرد خدمات و محصولات ابزار تولید مایکروسافت

– مبنای و الگوی کنترل عملکرد صحیح از خدمات دامنه ، میزبانی وب ، نرم افزار و طراحی سایت  استفاده از بروزر فایر فاکس و یا Internet Explorer  آنهم فقط نگارشهایی که حداقل ۶ ماه از انتشار آن گذشته باشد میباشد . سایر بروزر ها مانند اپرا ، کروم و . . . مشمول گارانتی یا کنترل برای اثبات اختلال نخواهد بود . تنها مشتریان میتوانند در صورت مشاهده اختلال در سایر بروزر ها اشکال را بصورت یک پیشنهاد برای واحد پشتیبانی نرم افزار از طریق تیکتینگ ارسال نمایند و شرکت مختار است پس از بررسی درخواست این اشکال را با توجه به فوریت رفع نموده یا حتی رفع ننماید . بطور کلی ابزار تولید مایکروسافت که در ارتباط مستقیم برای نمایش محصولات یا در ارتباط برای عملکرد صحیح بخشی از خدمات و محصولات میباشد از نظر آینده پرداز قابل بررسی خواهد بود.

۱۰-۸. گارانتی خدمات طراحی قالب و سایر خدمات طراحی سایت و اجرا:

– طراحی قالب اختصاصی یا طراحی فلش اینترو یا بنر ، آرم و لوگو . . . و سایر موارد مربوط به طراحی و اجرا هیچ کدام مشمول گارانتی خدمات نمیشوند و خریدار پس از ارسال تاییدیه طرح بصورت ایمیل یا فاکس یا تیکت حق اعتراض به خرابی یا اشکال در موارد مرتبط با طراحی و یا ارسال هرنوع تغییر در ارتباط با طرح ها را نخواهد داشت . البته شرکت برای نشان دادن حسن نیت در برخی از مواقع اشکالاتی را ( فقط به جهت جلب رضایت خریدار و نه وظیفه) در حد توان رفع مینماید. (کاربران موظف به مطالعه کامل توافقنامه مربوط به خدمات طراحی وب سایت می باشند).

برچسب ها :برخی از مشتریان